Möt Norrbomteamet!

Här nedan följer korta presentationer av de medarbetare som du möter när du kommer in på vårt kontor i Centro Idea. Utöver dessa personer är det ytterligare ca tolv personer som bidrar till norrbom Marketings tjänster och produkter.

Martin Norrbom

MARTIN NORRBOM

Ägare, grafisk designer

Martin ansvarar för företagets grafiska uttryck. Han är perfektionist och detaljorienterad – vilket kommer våra kunder tillgodo.

martin@norrbom.com

Lina Blanco

LINA BLANCO

Administration

Lina arbetar ansvarsfullt med bokföring, distribution och som hon själv säger: Alla de mer eller mindre underliga saker som dyker upp i ett företag som vårt.

lina@norrbom.com

Henrik Andersen

HENRIK ANDERSEN

Journalist och annoncekonsulent

Med stor kunskap och inlevelse tar Henrik med läsarna in på den spanska politiska scenen. Hans entusiasm är inträdesbiljetten till både intervjupersoner och kunder.

henrik@norrbom.com

Tom Halvorson

TOM HALVORSEN

Journalist och annoncekonsulent

Tom är journalist på Det Norske Magasinet. Han älskar att lyssna på människors historier för att därefter överföra orden och historierna till papper. Tom har även byggt upp flera företag från grunden och kan ge dig många goda råd om marknadsföring och annonsering.

tom@norrbom.com

louise_mercedes_frank1611

LOUISE MERCEDES FRANK

Journalist och annoncekonsulent

Louise är en supereffektiv medarbetare som multitaskar med research, intervjuer, översättningar, korrektur m.m.

louise-mercedes@norrbom.com

Mugge Fischer

MUGGE FISCHER

Grafiker och annoncekonsulent

Mugge är multikonstnär både bakom skärmen, kameran och sina kunders grafiska identitet. Vid skärmen och kameran bjuder han på världens bästa humör.

mugge@norrbom.com

SIMON GOLTERMANN

Digital manager & Visual creative

Simon skapar webbsidor med hänsyn till grafiskt uttryck och SEO, och så är han en baddare på att göra iögonfallande videoklipp – eller videoklipp som kommunikation mellan företag och kund.

simon@norrbom.com

Sara Laine

SARA LAINE

Journalist och annoncekonsulent

Sara är journalist på En Sueco. Hennes professionalism och vinnande väsen lyfter fram det bästa i till och med de mest kräsna intervjupersonerna och kunderna.

sara@norrbom.com

Bruno Fernandez

BRUNO FERNÁNDEZ

Distribution

Det är Bruno du möter i företagsbilen när han susar fram med magasin till de många utdelningsplatserna mellan Almuñécar i öster och Sotogrande i väster.

Linda Wigant

Marketing manager

Med 20 år i branschen vet Linda vad hon talar om. Hon har arbetat med annonsförsäljning och medierådgivning sedan 1998 inom MEC/Wavemaker Global (en av Danmarks största mediebyråer) samt hos Berlingske Media.

linda@norrbom.com

(+34) 952 58 15 53

Vill du komma i kontakt med oss är du välkommen att ringa måndag till fredag mellan kl. 10-17.