Møt Norrbom Marketing Teamet!

Nedenfor ser de medarbejdere, som du vil møde når du træder ind på vores kontor i Centro Idea. Udover disse personer, er der yderligere ca. 12 personer, som bidrager til Norrbom Marketings service og produkter.

Martin Norrbom

MARTIN NORRBOM

Innehaver, grafisk designer

Martin har ansvaret for firmaets grafiske uttrykk. Han er perfeksjonist og detaljorientert – og det kommer våre kunder til gode.

martin@norrbom.com

Lina Blanco

LINA BLANCO

Administrasjon

Lina arbeider ansvarsfullt med bokholderi, distribusjon og, som hun selv sier: Alle de merkelige sakene som dukker opp i en virksomhet som vår.

lina@norrbom.com

Henrik Andersen

HENRIK ANDERSEN

Journalist og annonsekonsulent

Med stor kunnskap og innlevelse tar Henrik leserne med inn på Spanias politiske scene. Hans entusiasme er adgangsbilletten til både intervjupersoner og kunder.

henrik@norrbom.com

Tom Halvorson

TOM HALVORSEN

Journalist og annonsekonsulent

Tom er journalist i Det Norske Magasinet. Han elsker å lytte til menneskers historier, for deretter å sette ordene og historiene ned på papiret. Tom har også bygget opp flere bedrifter fra grunnen av, og kan gi deg mange gode råd om markedsføring og annonsering.

tom@norrbom.com

louise_mercedes_frank1611

LOUISE MERCEDES FRANK

Journalist og annonsekonsulent

Louise er en supereffektiv medarbeider som multitasker med research, intervjuer, skriving av artikler, oversettelser, korrektur, mm. I tillegg til praktiske oppgaver i redaksjonen, står hun for en stor del av det danske bidraget til innholdet i La Danesa, dessuten skriver hun også for Det Norske Magasinet og En Sueco.

louise-mercedes@norrbom.com

Mugge Fischer

MUGGE FISCHER

Grafiker og annonsekonsulent

Mugge er en multikunstner både bak skjerm og kamera og når det gjelder kundenes grafiske identitet. Foran skjerm og kamera deler han av verdens beste humør.

mugge@norrbom.com

SIMON GOLTERMANN

Digital Manager & Visual creative

Simon lager websider med tanke på grafisk uttrykk og SEO, og så er han en hai til å lage videoklipp som blikkfang – eller som kommunikasjon mellom virksomhet og kunde.

simon@norrbom.com

Sara Laine

SARA LAINE

Journalist og annonsekonsulent

Sara er journalist i En Sueco. Hennes profesjonelle og vinnende vesen får fram det beste i selv de mest kresne intervjupersoner og kunder.

sara@norrbom.com

Bruno Fernandez

BRUNO FERNÁNDEZ

Distribusjon

Det er Bruno du møter i firmabilen når han suser av sted fra Almuñecar i øst til Sotogrande i vest med magasiner til de mange pickup-punktene.

Linda Wigant

Marketing manager

Med tyve års erfaring i bransjen vet hun hva hun snakker om. Linda har nemlig jobbet med annonsesalg og medierådgivning siden 1998 i bedriftene MEC/Wavemaker Global (et av Danmarks største mediebyråer) samt hos Berlingske Media.

linda@norrbom.com

(+34) 952 58 15 53

Om du ønsker å kontakte oss er du velkommen til å ringe mandag til fredag mellom kl. 10-17.