Mød Norrbom Marketing Teamet!

Nedenfor ser de medarbejdere, som du vil møde når du træder ind på vores kontor i Centro Idea. Udover disse personer, er der yderligere ca. 12 personer, som bidrager til Norrbom Marketings service og produkter.

Martin Norrbom

MARTIN NORRBOM

Indehaver, grafisk designer

Martin har ansvaret for firmaets grafiske udtryk. Han er perfektionistisk og detaljeorienteret – og det kommer vores kunder til gode.

martin@norrbom.com

Lina Blanco

LINA BLANCO

Administration

Lina arbejder ansvarsfuldt med bogholderi, distribution og, som hun selv siger, alle de mærkelige sager, der dukker op i en virksomhed som vores.

lina@norrbom.com

Henrik Andersen

HENRIK ANDERSEN

Journalist og annoncekonsulent

Med stor viden og indlevelse tager Henrik læserne med ind på den spanske, politiske scene. Hans entusiasme er adgangsbilletten til både interviewpersoner og kunder.

henrik@norrbom.com

Tom Halvorson

TOM HALVORSEN

Journalist og annoncekonsulent

Tom er journalist på Det Norske Magasinet. Han elsker at høre på folks historier og formidle deres ord til vores læsere. Han har desuden en stor erfaring med marketing – derfor kan han give dig de bedste råd.

tom@norrbom.com

louise_mercedes_frank1611

LOUISE MERCEDES FRANK

Journalist og annoncekonsulent

Louise er en supereffektiv medarbejder, der multitasker med research, interviews, artikelskrivning, oversættelser, korrektur m.m.

louise-mercedes@norrbom.com

Mugge Fischer

MUGGE FISCHER

Grafiker og annoncekonsulent

Mugge er en multikunstner både bag skærmen, kameraet og sine kunders grafiske identitet. Foran skærm og kamera uddeler han verdens bedste humør.

mugge@norrbom.com

SIMON GOLTERMANN

Digital Manager & Visual creative

Simon laver websites med tanke på grafisk udtryk og SEO, og så er han en haj til at lave videoklip som blikfang – eller som kommunikation mellem virksomhed og kunde.

simon@norrbom.com

Sara Laine

SARA LAINE

Journalist og annoncekonsulent

Sara er journalist på En Sueco. Hendes professionalisme og vindende væsen får det bedste frem i selv de mest kræsne interviewpersoner og kunder.

sara@norrbom.com

Bruno Fernandez

BRUNO FERNÁNDEZ

Distribution

Det er Bruno, man møder i firmabilen, når han suser af sted fra Almuñecar i øst til Sotogrande i vest med magasiner til de mange pickup-points.

Linda Wigant

Marketing manager

Med tyve år i branchen ved hun, hvad hun taler om. Linda har nemlig arbejdet med annoncesalg og medierådgivning siden 1998 i virksomhederne MEC/Wavemaker Global (et af Danmarks største mediebureauer) samt hos Berlingske Media.

linda@norrbom.com

(+34) 952 58 15 53

Har du brug for at komme i kontakt med os er du velkommen til at ringe mandag til fredag mellem kl. 10 – 17.